Jaunlaulātajiem

 +371 29416661 

 

Bīriņu Pils apkārtne ir romantikas piesātināta - trīs lapenes, pieci tiltiņi, ziedu smaržas, ūdensrozes ezerā un pat svēteļa ligzda Pils tornī… Zemu paklanoties Jums - kāzu dienas tronī celtajiem - dāvājam idejas šīs dienas burvīguma pastiprināšanai.

 

1lapene Birinu pils tab

Lapene, kas dzirdējusi daudz „JĀ”

Romantika lapeni ezera krastā apvijusi jau kopš sendienām. Nu tā ir kļuvusi par īpašu vietu laulību ceremonijām. Pāri ezeram vējš ieskandina kāzu maršu un garās, rozēm kaisītās trepju rindas galā nostājas jaunais pāris, lai pakāpienu pēc pakāpiena dotos pie ziediem rotāta altāra.

2laulatietab

Mīlestības Ozols

Pilskunga dēls iemīlēja skaistu pils kalponi un slepus ar viņu tikās pie kāda ozola pils dārzā. Šodien uz šo mīlētāju tikšanās vietu nāk jaunlaulātie un, seno ticējumu mudināti, dāvina viens otram zvaniņus. Tos sasien kopā gluži kā savu turpmāko dzīvi un met kuplajos zaros, lai aizņemtos ozola spēku. 

4 birini castle tab

Kāzu pajūgs

Svinīgi saposts zirga pajūgs sagaidīs Jauno pāri no tālajiem iebraucamajiem vārtiem un aizvizinās līdz pat Bīriņu Pils galvenajām durvīm, pirms tam veicot Goda apli Pils pagalmā un, ja vēlēsieties, pievedīs pie Mīlestības ozola.

5 Birini castle tab

Pils Tornis

Tuvāk debesīm Pils lielā torņa augšā nokļūsiet, pārvarot nelielu augstumā kāpšanas un pa jumtu ceļošanas pārbaudījumu. Balvā - šampanietis un skats no augšas pāri ezeram, lapenei, parkam un pat stārķu ligzdai, kura ierīkota pretējā mazākajā Pils tornī.

6jaunie laiva tab

Vizināšana laivā

Ūdens spogulis nomierina, ļauj aizmirsties un attālināties gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē no visa, kas paliek krastā. Šis ir mirklis īstā koka laivā ezera vidū tikai Jums diviem vien, nedomājot arī par airēšanu un laivas vadīšanu.

7 birinupils tab

Lielās šūpoles

Kalniņā pie Dzirnavām slejas Lielās šūpoles. Te ir iespēja izšūpināt savu līgaviņu pāri Dzirnavu ezera rāmajam ūdens spogulim un iemūžināt bildēs šo notikumu. Bet varbūt pavisam mierīgi divatā vien paaijājat vēl ilgāk savas nākotnes cerības attiecībā vienam uz otru.

 

  • Zvaniņu pāris Mīlestības ozolam pieejams pilī pie administratoriem - 7 € par pāri.
  • Ezera lapenes īre Pils viesiem, kuri rezervējuši Pils telpu komplektu - 150 €/st, pārējiem viesiem - 290,- €/st.
  • Āra krēsli 3 €/gb.
  • Tilla aizkari lapenē - 40 €/gb. 
  • Kāzu pajūgs 50 €/30 min.
  • Jaunā pāra vizināšanās laivā 12 €/ stundā.
  • Konkrētas vietas norobežošana parkā Jūsu pasākuma laikā ar apsardzi 3 personu sastāvā 100 €/stundā.
  • Telts 3x6 m2 īre 50 €. 
  • Papildus jārēķinās ar ieejas maksu teritorijā un pilī, izņemot banketa, semināra, viesnīcas viesus.