Ziemas izklaides

 +37129244927

 

Vizināšanās kamanās, ledus karuselis, sniega skulptūras, pikošanās, šļūcamkalniņi un tam līdzīgas nodarbes ir iespējamas tikai mūsu Latvijas brīnišķīgajās ziemās, kad ledus ir uzsalis, drošs un biezs, kad sniegs mirguļo saulē kā apburoši kristāli, kad koki ir balti apsegušies un dzīvnieku pēdas sniegā ir kā hronika uz baltas lapas par vienu posmu no kādas dzīves.

 

birini schloss 1tab

birini ttab

birini utab

Kamanas

Zirgs kā senos laikos, uzmetot kādu sniega šķērpeti, izvicinot asti un krēpes, aiznes kamanas pa piesnigušo taku. Piesnigušie zari skrien tuvu garām, pa laikam uzbirdinot kādu sniedziņu mums tieši virsū. Bet ir labi vērot notiekošo, vizinies un baudi ziemu…

Lēze

Senču karuselis uz ledus, jeb lēze jau izsenis priecējis latviešu bērnus un ne tikai bērnus ziemās, kad ūdens virsma pārvēršas par drošu, biezu un slidenu klājumu. Lai garās kārts galā iestiprinātās ragavas iegrieztu, ir nedaudz jāpiepūlas, tomēr, kad slidenais ledus sāk piepalīdzēt, tad jautrība var sākties.

Fotosesija

Balltu rakstu fons bildēm dos efektu, kurā izcelsieties tieši Jūs, tieši Jūsu krāsas. Noķeriet dienu, kad koki ir sarmā, saule rīta agrumā to izgaismo un veidojiet savu ziemas stāstu, iemūžinot savus draugus un apbrīnojami grezno dabas ietērpu.

 

  • Ziemas karstais dzēriens no Bīriņu Pils restorāna lietošanai parkā € 5 400ml.
  • Vizināšanās kamanās € 20 pusstundu.
  • Papildus jārēķinās ar ieejas maksu teritorijā, izņemot banketa, semināra, viesnīcas viesus.