Atpūtai pie ezera

+37129244927

 

Pāris jaukas peldvietas ar smilšu segumu, romantiski izbraucieni laivā, ūdens čalu baudīšana uz zviļņa pie slūžām vai pacietīga makšķeres vērošana ir daļa no atpūtas iespējām pie ezeriem Bīriņos.

 

birinupils ezers1 tab

birinupils ezers2 tab

birinupils ezers3 tab

Peldvieta Dzirnavu ezerā

Dzirnavu ezera peldvieta ir samērā klusa, jo ir norobežota no lielas cilvēku plūsmas, kaut gan pavisam netālu ir Ūdensdzirnavas ar vasaras etno-krodziņu, ja sakārojas saldējumu vai atsvaidzinošu dzērienu. Pludmalē novietoti guļamkrēsli ērtākai ainavas un saules baudīšanai. Te jauki čalo slūžu ūdenskritumā krītošais ūdens. Blakus peldvietai ir ģērbšanās kabīne, savukāt duša, pēc iepriekšēja pieteikuma, pieejama Ūdensdzirnavās.
Ja vēlaties atpūsties lielākā kompānijā, tad aiz norobežojuma blakus pludmalei ir Kastaņkalna piknika vieta un plašāks zāliens ar vietu volejbola tīklam. Bumba jautājama Ūdensdzirnavu vasaras kafejnīcā. Jūsu izklaidei te izīrējams arī kriketa komplekts un citas piknikam noderīgas lietas.

Peldvieta Pils ezerā

Bīriņu lielā ezera peldvieta atrodas pirms un netālu no ieejas Bīriņu Pils teritorijā. Līdz ar to Jūs varat baudīt peldēšanās priekus bez samaksas par Bīriņu Pils teritorijas apmeklējumu. Tā ir publiska peldvieta ar samērā lēzenu smilšainu ieeju ezerā, tāpēc īpaši iecienīta ģimenēm ar bērniem.

Laivu un ūdens velosipēdu īre

Laivu un ūdens velosipēdu īre Dzirnavu ezerā pieejama Dzirnavu vasaras kafejnīcā, savukārt lielajā Bīriņu ezerā laivas un ūdens velosipēdus var izīrēt kasē pie ieejas teritorijā.

Makšķerēšanai

Gar Dzirnavu ezeru ir ierīkotas speciālas makšķerēšanas vietas, kur ērti atsēsties un atbalstīt makšķeri. Makšķerēšanai izmantojami arī visi Bīriņu Pils teritorijā esošie krasti, izņemot pludmali, Dzirnavu vasaras kafejnīcas balkonu uz ūdens un laivu laipas.
Iecienītākais medību mērķis ir vecās karpas, kuras, kā zinādamas, ka ir labi saskatāmas, sauļo savas spuras siltajā vasaras saulītē slūžu tuvumā. Tomēr, kā esam pārliecinājušies, tās ir gudras un nav tik viegli noķeramas. Ja izdodas, uztaisiet foto un, lūdzu, atsūtiet arī mums.

 

  • Ūdensdzirnavu duša 11.00 - 18.00 - € 5 no pieaugušas personas
  • Laivu un ūdens velosipēdu īre, pieejamas 3 laivas un 3 ūdens velosipēdi - € 5 stundā vai € 12 dienā
  • Koka laivas īre - € 6 stundā vai € 20 dienā
    SUP dēļa īre - € 6 par 40 min par vienu dēli, ikdienā pieejami 2 dēļi
  • Makšķerēšana Dzirnavu ezerā - € 10 par vienu makšķeri 
  • Papildus jārēķinās ar ieejas maksu teritorijā, izņemot banketa, semināra, viesnīcas viesus.