Klusuma izklaides

+37129244927

 

Pāri pārlaidās stārķis, un mēs sajutām viņa sirdspukstus. Arī tā var baudīt parku, klusi, lēni kā meditāciju, ar klusuma kalendāra palīdzību. Pirmajā brīdī mēs tikai uztveram informāciju un ņemam, ņemam sev. Un vienā brīdī tevī rodas nepārvarama vēlme sākt atdot kaut ko vēl skaistāku, vēl vairāk citiem, visiem…

 

birinupils klustab

birinupils klus1tab

parks annatab

Klusuma kalendārs

Lai sadzirdētu, sajustu dabas brīnumainību, mums jāsāk radīt klusumu ap sevi un jāsāk ieklausīties, ieskatīties. Bīriņu Pils Klusuma kalendārs ir ceļvedis virzienam, kurā meklēt, kad padodamies klusumam.

Apskatīt kalendāru…

 

Bīriņu Pils parka bibliotēka

Bīriņu pils bibliotēka ir izveidota, lai sniegtu Jums iespēju iepazīties ar Bīriņu Pils vēsturiskajiem nostāstiem, vienlaikus ļaujoties parka un svaiga gaisa burvībai. Iespējams arī Jūs atradīsiet atpūtas solu parkā ar kādu no vēstures stāstiem. Papildus Bīriņu Pils bibliotēkā pieejamas grāmatas lasīšanai dārzā, kā arī pledi un spilveni siltumam un ērtībai.

 

Gleznošana parkā

Iemūžiniet mirkļa burvību ar otas pieskārienu un paņemiet kā atmiņu sev līdzi! Bīriņu Pils celtniecības laikā, 19. gs. otrajā pusē mākslas pasaulē dienas gaismu ierauga impresionisms - mākslas virziens, kas attēloto padarīja reālistiskāku, neievērojot tā laika akadēmiskās mākslas pamatnoteikumus un tradicionālās gaismēnu pārejas, kā tehniku izmantojot redzamus otas triepienus, brīvu kompozīciju un krāsu spēlē neizmantojot melno krāsu. Iejūtieties tādu spilgtu impresionistu pārstāvju kā Eduāra Manē, Kloda Monē, vai Ogista Reunāra ādā, un ļaujieties gleznošanas priekam!
Bīriņu Pils parkā Jums ir iespēja gleznot gan tradicionāli uz auduma, gan uz speciāli veidota caurspīdīga stenda, tā dodot jums iespēju precīzāk attēlot objektu un tā izmērus.

 

  • Recepcijā pie viesnīcas administratora iespējams nopirkt gleznošanas komplektu uz auduma, kurā iekļauts audekls 40cm x 40cm, krāsas un molberta īre -  € 25/kompl, un gleznošanas komplekts caurspīdīgajam stendam - € 25/kompl.
  • Atsevišķa molberta īre - € 5 gb.
  • Aukstais vai karstais dzēriens no Bīriņu Pils restorāna baudīšanai parkā - 5,50 eiro.
  • Papildus jārēķinās ar ieejas maksu teritorijā, izņemot banketa, semināra, viesnīcas viesus.