Vasarsvētku Šlāgerkoncerts-Zaļumballe 2021. gada 23. maijā ierobežojumu dēļ atceļas līdz 2022. gada 5. jūnija Vasarsvētkiem. Bet šī gada Vasarsvētkus esiet laipni lūgti pavadīt Bīriņu Pilī, pastaigājoties parka takās vai atpūšoties viesnīcā!

Vasarsvētki Bīriņu Pilī 2022

+37129244927

 

Ceriņu ziedu plaukumā 5. jūnijā 13.00 aicinām Bīriņu Pilī uz Vasarsvētku svinībām Pils dārzā. Šajā dienā kā sendienās Jūs priecēs Svētbrīdis, mūzika, gleznas, Lielais Šlāgerkoncerts – Zaļumballe, amatnieku tirdziņš, atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, kā arī āra kafejnīcas un citas visnotaļ svētkiem piederošas lietas. Atpūta visai ģimenei.

 

birinupils1

birinupils2

birinupils3

Vasarsvētki Bīriņu Pilī atkal būs vieni no pirmajiem plašajiem Dārza svētkiem sezonā, kas pulcē ap 2000 dalībnieku. Svētkus atklāj Svētbrīdis, kam seko mākslinieku darbu izstādes un Zaļumballe - Šlāgerkoncerts, kurā mūs priecē vairāk kā 20 populārākās Latvijas šlāgergrupas. Visi aicināti uz deju plača uzturēt seno Vasarsvētku zaļumballes tradīciju!

 

13.00 Atklāšana

13.30 Svētbrīdis

14.00 Lielais Šlāgerkoncerts - Zaļumballe

 

Visu dienu Jums ir iespēja doties izjādē ar zirgu vai poniju, izbraukt ar laivām ezerā, ienirt dažādās amatnieku darbnīcās, atrakcijās un stiprināties tepat esošajā āra kafejnīcā vai Pils restorānā, kā arī Dzirnavu krodziņā. Ja ir vēlēšanās Vasarsvētkus baudīt attālāk no koncerta kņadas un dejām, tad pakavējieties satikto draugu lokā krodziņā pie Dzirnezera, vai nozūdiet plašajā Bīriņu Pils parkā pa pastaigu takām un tveriet smaržas, sajūtas un vasaras pilnību. 

Ikdienā Bīriņu Pils ir atzīta kāzu, banketu un semināru rīkošanas vieta, kā arī katru dienu Jūs apkalpos Restorānā un Viesnīcā. Īpaša Bīriņu Pils rota ir skaistais parks, terases, pastaigu takas un lapenes. Vēsturisko ēku ansamblī apskatāms arī Stallis ar izjāžu zirgiem, ponijiem un šķirnes trušiem, kā arī industriālā mantojuma objekts - atjaunotais Ūdenstornis ar vēja spārniem. 

Baudīsim pavasari kopā un tiksimies Bīriņu Pilī  Vasarsvētku Svētbrīdī un LIELAJĀ ŠLĀGERKONCERTĀ “Zaļumballe”!

  • Biļetes iepriekšpārdošanā līdz 21. maijam 8,- €. 
  • Laipni lūgti rezervēt vietu pie galdiņa skatuves tuvumā 5€/pers papildus ieejas biļetei. Rezervācija spēkā līdz 15.00 koncerta dienā. Tālrunis rezervācijām 29244927 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
  • Biļetes pēc 21. maija un pasākuma dienā: 11,- €.
    Kundzēm un jaunkundzēm jūgendstila tērpos par brīvu.
    Pensionāriem 8,- €.
    Līdz 14 gadiem par brīvu.

Mūsu rekvizīti:
SIA “Saule Bīriņu Pils” 
Juridiskā adrese: Sējas novads, Murjāņi, “ Vīganti 1” PVN LV 40003085734
AS Swedbank, HABALV22, Konts: LV47HABA0001408036925
Lūdzu, norādiet maksātāja vārdu, uzvārdu, kontakttālruni vai e-pasta adresi un ieejas biļešu skaitu, kā arī vietas pie galdiņa rez skaitu.

vasarsvetki