Vasarsvētki Bīriņu Pilī 2023

+37129244927

 

Ceriņu ziedu plaukumā 28. maijā 13.00 aicinām Bīriņu Pilī uz Vasarsvētku svinībām Pils dārzā.

Ieskandināsim un iedancināsim "Limbažiem 800" svētkus!

Šajā dienā kā sendienās Jūs priecēs Svētbrīdis, gleznas, zaļumballe “Lielais Šlāgerkoncerts”, amatnieku tirdziņš, atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, kā arī āra kafejnīcas un citas visnotaļ svētkiem piederošas lietas. Atpūta visai ģimenei.

birinupils1

birinupils2

birinupils3

Vasarsvētki Bīriņu Pilī atkal būs vieni no pirmajiem plašajiem Dārza svētkiem sezonā, kas pulcē ap 1500 dalībnieku. Svētkus atklāj Svētbrīdis, kam seko mākslinieku darbu izstādes un Zaļumballe – Lielais Šlāgerkoncerts, kurā mūs priecē vairāk kā 20 populārākās Latvijas šlāgergrupas. Visi aicināti uz deju plača uzturēt seno Vasarsvētku zaļumballes tradīciju!

 

13.00 Svētkus atklāj deju kolektīvs "Jampadracis" un vokālais ansamblis "Heihēra" 

13.30 Svētbrīdis ar mācītāju Ivaru Jēkabsonu un vīru kori "Ziedonis"

14.00 Zaļumballe "Lielais šlāgerkoncerts"

Harijs Joniškāns, Santa Kasparsone, Raitis Bužoks, Aigariņs, Andris Felss, Kantoris04, Zeļļi, VIktors Tilčiks, Anita Ozola, Vēja Runa, Miera Vējos, Starpbrīdis, Liepavots, Muiža, Agneses Šīrantes Bērnu Estrādes Studijas grupa  Kukaragi, Kompromiss, Duets Ilona Igors un citi mākslinieki...

 

Visu dienu Jums ir iespēja doties izjādē ar zirgu vai poniju, izbraukt ar laivām ezerā, ienirt dažādās amatnieku darbnīcās, atrakcijās un stiprināties tepat esošajā āra kafejnīcā vai Pils restorānā, kā arī Dzirnavu krodziņā. Ja ir vēlēšanās Vasarsvētkus baudīt attālāk no koncerta kņadas un dejām, tad pakavējieties satikto draugu lokā krodziņā pie Dzirnezera, vai nozūdiet plašajā Bīriņu Pils parkā pa pastaigu takām un tveriet smaržas, sajūtas un vasaras pilnību. 

Ikdienā Bīriņu Pils ir atzīta kāzu, banketu un semināru rīkošanas vieta, kā arī katru dienu Jūs apkalpos Restorānā un Viesnīcā. Īpaša Bīriņu Pils rota ir skaistais parks, terases, pastaigu takas un lapenes. Vēsturisko ēku ansamblī apskatāms arī Stallis ar izjāžu zirgiem, ponijiem un šķirnes trušiem, kā arī industriālā mantojuma objekts - atjaunotais Ūdenstornis ar vēja spārniem. 

BAUDĪSIM PAVASARI KOPĀ UN TIKSIMIES BĪRIŅU PILĪ  VASARSVĒTKU SVĒTBRĪDĪ UN TAD ZAĻUMBALLĒ “LIELAIS ŠLĀGERKONCERTS”!

vasarsvetki

logo limbazi800 3x4

  • Biļetes iepriekšpārdošanā līdz 15. maijam 10,- €. 
  • Laipni lūgti rezervēt vietu pie galdiņa skatuves tuvumā 5€/pers papildus ieejas biļetei. Rezervācija spēkā līdz 15.00 koncerta dienā. Tālrunis rezervācijām 29244927 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
  • Biļetes pēc 15. maija un pasākuma dienā: 15,- €.
  • Stāvlaukums mašīnai 3,- €
  • Kundzēm un jaunkundzēm jūgendstila tērpos par brīvu.
  • Līdz 14 gadiem par brīvu.
  • Biļetes iespējams iegādāties arī www.bilesuparadize.lv līdz 15. maijam 12,- € un pēc 15. maija 15,- €.

Vietas pie galdiņiem vairs nav pieejamas!

 

Mūsu rekvizīti biļetes iegādei:

SIA “Saule Bīriņu Pils” , Saulkrastu nov., Sējas pag., Murjāņi, “Vīganti 1”, reģ. nr.: 40003085734
AS Swedbank, HABALV22, Konts: LV47HABA0001408036925
Lūdzu, norādiet maksātāja vārdu, kontakttālruni vai e-pasta adresi un biļešu veidu un skaitu.

 

Priecīgus Vasarsvētkus!

Informācija amatniekiem, māksliniekiem un tirgotājiem